Згромадження Воплоченого Слова видало требник для власного чернечого вжитку

16 березня 2023, 12:38 232

Керуючись власною потребою впорядкувати літургійне та молитовне життя, а також беручи до уваги вказівки партикулятного права УГКЦ, Згромадження Воплоченого Слова видало требник для власного чернечого вжитку.

Згромадження Воплоченого Слова видало требник для власного чернечого вжитку

Видання містить богослужбові тексти подвійного характеру, що й поділяє його на дві частини: треби та молитовні практики, які вже стали спільним надбанням Згромадження Воплоченого Слова, пов’язані з його духовністю та харизмою.

Ось як про це видання у слові представлення требника пише протоігумен згромадження о. Антоній Вацеба, ВС: «Ось уже протягом майже сорока років, відколи наше згромадження засноване, сформувалась власна літургійна та молитовна спадщина, якою ми повинні жити, зберігати та передавати її іншим, як спільне надбання всього згромадження. Оскільки наша українська провінція ЗВС є, поки що, єдиною провінцією в усьому згромадженні, що належить до Східної Церкви, це спонукало нас адаптувати літургійні тексти та молитовні практики згромадження, що народилось у Римо-Католицькій Церкві, до східних літургійних традицій УГКЦ».

за матеріалами пресслужби Згромадження Воплоченого Слова