Запрошуємо на навчання у Катехитичну онлайн-школу УГКЦ «Промінь світла»

26 вересня 2022, 12:36 569

У суботу, 1 жовтня 2022 року, розпочнеться четвертий навчальний рік Катехитичної онлайн-школи «Промінь світла». П’ятдесят дітей будуть готуватися до першої Сповіді і урочистого Святого Причастя, трішки старші діти проходитимуть курс «Мандрівка Літургійним роком», інші — курс «Мадрівка Старим Завітом», а найстарші — курс «Мандрівка Новим Завітом».

Запрошуємо на навчання у Катехитичну онлайн-школу УГКЦ «Промінь світла»

Як відбуватиметься навчання?

Навчання відбуватиметься через ZOOM. Катехитами будуть черниці Згромадження сестер Пресвятої родини с. Якинта Корчевська та с. Тереза Васуля і семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Тарас Гардигура та Нестор Височанський.

Уроки, відповідно до визначеної програми, відбуватимуться щосуботи. Програма навчання розрахована на 24 уроки. Уроки четвертого класу транслюватимуться у прямому ефірі на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

По завершенні навчання буде іспит. Усі, хто його успішно складе, отримають сертифікат Патріаршої катехитичної комісії про закінчення підготовки до першої Сповіді і урочистого Причастя (для учнів 1 класу). Сертифікат дає дитині можливість приступити у її парафії до Сповіді і Причастя.

Хто може стати учнем школи?

У перший клас школи зможемо прийняти не більше 50 дітей, віком 8–9 років, які вже отримали Таїнство Хрещення. Через ZOOM вони братимуть безпосередню участь в уроках і матимуть можливість вести живий діалог з катехитами. По завершенні навчання ці діти будуть допущені до іспитів і отримають відповідні сертифікати.

Що потрібно для того, щоб бути зарахованим до 1 класу онлайн-школи?

Для цього потрібно батькам дитини до 30 вересня (включно) заповнити та підписати спеціальну анкету (відкрити анкету). Важливо, щоб дитина, яка претендує навчатися в нашій онлайн-школі, особисто цього бажала, брала участь в усіх уроках та була готовою виконувати домашні завдання.

Довідка

Онлайн-школа — це спільний проєкт «Живого телебачення» та Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ. Від 13 травня до 8 серпня 2020 року тривав перший навчальний рік. Навчалися сто дітей з України, Бельгії, Німеччини, США, Канади, Казахстану, Мексики. Відеозаписи уроків можна переглянути на каналі «Живого телебачення» у YouTube.

8 серпня 2020 року у прямому ефірі «Живого ТБ» Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, вперше вручив сертифікати дітям Катехитичної онлайн-школи «Промінь світла». «Уперше в історії нашої Церкви ми засвідчуємо, що така програма могла не тільки успішно відбутися, але й принесла свої плоди», — сказав тоді Предстоятель УГКЦ.

Відтак, від вересня 2020 року до травня 2021 року, тривав другий навчальний рік, а від вересня 2021 року до травня 2022 року — третій навчальний рік.

1 жовтня в Катехитичній онлайн-школі «Промінь світла» розпочнеться четвертий навчальний рік.

Анкета для подання заявки на навчання — тут.