Вийшов друком черговий номер «Благовісника Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ»

24 листопада 2021, 16:46 105

Нещодавно вийшов друком «Благовісник Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви» за 2020 рік. Цей випуск особливий тим, що у ньому містяться документи Церкви за період її карантинної діяльності, пов’язаної з пандемією коронавірусу.

У випуску «Благовісника» за 2020 рік зібрано документи Папи Римського Франциска, зокрема його послання з нагоди Всесвітнього дня бідних, документи Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ Блаженнішого Святослава — звернення і послання, проповіді, промови та інтерв’ю. Зокрема інтерв’ю з Главою УГКЦ з нагоди його 50-річчя під назвою «У мене завжди були такі відчуття, що я живу в кредит» та інтерв’ю Блаженнішого Святослава для «Vatican News», проведене на початку пандемії коронавірусу під назвою «Християнська солідарність у час коронавірусу змінює форму, але не згасає».

Серед основних документів є послання Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви до духовенства, монашества і мирян «Залишиться вам одне — те, що ви дали вбогому!».

Загалом видання містить такі розділи: «Документи Папи Римського Франциска», «Документи Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви», «Документи Патріаршої курії УГКЦ», «Документи VII сесії Патріаршого Собору УГКЦ», «Документи Пасторально-міграційного відділу УГКЦ», «Документи монашества», «Документи Українського Католицького Університету», «Статути, положення, інструкції», «Звернення і Послання», «Проповіді, промови, інтерв’ю», а також «Документи Синоду Єпископів УГКЦ», «Документи Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ», «Документи католицьких єпископів України» та «Хроніка подій».

Видавцем «Благовісника» є Патріарша курія УГКЦ, головним редактором цього релігійного видання — Блаженніший Святослав, упорядником і літературним редактором — Ірина Голота, художньо-технічним редактором — Роман Гера.