Вихованці Католицької школи Святої Софії в Римі концертом привітали парафіян з Днем захисника та захисниці

19 жовтня 2022, 09:51 25

Учні Католицької школи, що діє при релігійному товаристві «Свята Софія» в Римі, організували невеликий концерт для парафіян собору з нагоди святкування 80-ліття заснування УПА та Дня захисника та захисниці.

Під керівництвом п. Василини Ільків діти виконали декілька духовних і патріотичних пісень, а також потішили глядачів виконанням поезії та музичною композицією на саксофоні.

На завершення юних артистів проводжали бурхливими оплесками, а о. Марко Семеген подякував усім за участь, запрошуючи батьків записувати дітей до школи, щоб спільно зберігати та плекати українську ідентичність.

Передувала святковому концерту Божественна Літургія та спільна молитва на вервиці за мир та перемогу України в несправедливій війні.

за матеріалами пресслужби Товариства «Свята Софія»