Вихованці «Дому милосердя» в Чорткові отримали подарунки від парафіян із Дубліна

24 грудня 2023, 15:35 61

24 грудня, у Навечір’я Різдва Христового, вихованці, якими опікується благодійна організація «Дім милосердя», що в Чорткові Тернопільської області, отримали подарунки від парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ у Дубліні (Ірландія) в межах ініційованої о. Василем Корніцьким благодійної акції «Від серця до серця».

Про це повідомляє парафія УГКЦ у Дубліні.

18 листопада українські діти в Ірландії мали на парафії різдвяний майстер-клас, на якому зробили 70 іграшок для благодійної ялинки. Кожна з іграшок містила глибокий сенс, бо на ній була фотографія вихованців «Дому милосердя» в Чоркові, де мешкають  і проходять реабілітацію діти з різних областей України.

19 листопада у храмі УГКЦ в Дубліні парафіяни мали змогу взяли по одній іграшці і до 3 грудня зобов’язалися підготувати зображеній на ній дитині коробку з подарунком на Різдво. Всередині грудня 70 пакунків (саме стільки вихованців у «Домі милосердя») відправили з Ірландії в Україну.