Вперше Школу духовного проводу УГКЦ «Єлеазар» закінчили духівники-миряни

13 грудня 2022, 14:13 323

У неділю, 11 грудня, відбувся підсумковий іспит і вручення сертифікатів випускникам Школи духовного проводу «Єлеазар». Цього року разом з духовенством та богопосвяченими особами вперше школу закінчили 20 мирян.

Вперше Школу духовного проводу УГКЦ «Єлеазар» закінчили духівники-миряни

Вітаючи випускників із закінченням півторарічного курсу навчання, директор школи о. Франциск Шиделко, ЧСВВ, побажав присутнім бути світлом для світу та служити Богові, Церкві й людям.

Заступник директора о. Михайло Станчишин, ТІ, назвав випускників «багатством Церкви» та заохотив пам’ятати про Божі дари й дякувати за них.

Варто додати, що Школа духовного проводу «Єлеазар» діє з благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава при Патріашій комісії у справах монашества. Цьогорічний випуск — другий від часу створення. Навчання поділене на дев’ять модулів, під час яких студенти прослухали лекції з основ духовності, психології, педагогіки. Центральними стали практичні заняття із таких предметів: «Порадництво», «Контемплятивне слухання» та «Коучинг». Новий навчальний рік розпочнеться у вересні 2023-го. У задумах знову набрати групи духовних і богопосвячених осіб, а також мирян. Вступні іспити відбуватимуться напередодні. Про дату й умови вступу повідомлять згодом.

Уляна Тимчук
для Департаменту інформації УГКЦ