Владика Михайло Бубній нагородив єпископськими грамотами активних Лицарів Колумба

5 грудня 2023, 14:41 73

Екзарх Одеський владика Михайло Бубній нагородив єпископськими грамотами активних братів-лицарів парафії Святого апостола Андрія Первозванного в м. Одеса за жертовну працю для розвитку Церкви на Півдні України.

Нагородження відбулося в неділю, 3 грудня, після Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди престольного празника.

Відзнаки від імені правлячого єпископа отримали: капелан Одеської ради Лицарів Колумба о. Руслан Остафій, великий лицар Ігор Дівнич, заступник великого лицаря Олександр Нестеренко, зовнішній охоронець Леонід Фесенко, внутрішній охоронець Василь Хорощак, член Наглядової ради Ігор Стрілець та брат-лицар Степан Яцушко.

Ця висока єпископська нагорода для лицарів, які на парафії Святого апостола Андрія Первозванного здійснюють своє служіння, є подякою, але також і заохоченням до ще ревнішого служіння на славу Божу та розвитку УГКЦ.

за матеріалами пресслужби Одеського екзархату УГКЦ