Владика Богдан Дзюрах зустрівся з речницею Бундестагу

16 січня 2023, 19:00 95

14 січня владика Богдан Дзюрах вітав у катедральному храмі в Мюнхені (Німеччина) п. Марі-Аґнес Штрак-Ціммерманн, голову комітету німецького Бундестагу з оборони, та професорку Марію Пришляк, ректорку Українського вільного університету, та осіб, що їх супроводжували.

Владика Богдан Дзюрах зустрівся з речницею Бундестагу

Єпископ подякував представниці Бундестагу за послідовну і відважну підтримку України, а дитячий парафіяльний хор «Сantos» потішив присутніх виконанням українських колядок. Пані Марі-Аґнес Штрак-Ціммерманн зустрілася з українським воїном, який перебуває на лікуванні в Мюнхені після важкого поранення. При розмові військовослужбовець висловив подяку за підтримку української армії.

Відтак гості помолилися та поклали квіти біля пам’ятного знака жертвам Голодомору на парафіяльному подвір’ї.

Опісля відбулася розмова про актуальний перебіг воєнних дій, перспективи закінчення війни та прийдешню відбудову України. Окрему увагу звернули на лікування ран та травм, які завдав українському народові російський агресор, і на роль Церкви в духовній та гуманітарній сферах в Україні й на поселеннях.

за матеріалами Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії