Владика Богдан Дзюрах взяв участь у візиті «Ad Limina»

21 листопада 2022, 15:29 116

19 листопада 2022 року завершився візит німецьких єпископів «Ad Limina» в Римі. Владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії, також взяв участь у цій події, оскільки є членом Єпископської конференції Німеччини.

Владика Богдан Дзюрах взяв участь у візиті «Ad Limina»

Єпископи молилися на могилах апостолів, мали аудієнцію у Святішого Отця Франциска, а також брали участь у зустрічах з дикастеріями та поінформували Ватикан про свою роботу в єпархіях і в Конференції єпископів.

За словами єпископа д-ра Георга Бетцінга, президента Єпископської конференції Німеччини, обговорювалися різні питання, а насамперед питання про те, як євангелізація може досягти успіху перед викликом секуляризованої доби. Також владика відзначив важливість зустрічі з Папою Римським, який надихнув усіх єпископів і наголосив на тому, що для пошуку рішення в будь-яких питаннях потрібні мужність і терпеливість.

Владика Георг, підсумовуючи візит німецьких єпископів, також сказав, що Церква в Німеччині хоче і повинна дати відповіді на запитання, які ставлять вірні, та наголосив на необхідності нових шляхів для протистояння кризі в Церкві.

Довідка

Візит «Ad Limina» є канонічним зобов’язанням римо-католицьких єпископів здійснювати особистий візит до Папи Римського зазвичай кожні п’ять років і звітувати про стан відповідної єпархії. Для єпископів ця подорож до Риму має характер паломництва до гробниць апостолів.

за повідомленням пресслужби Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії,
фото: Vatican Media