Вірні з Помпеїв та Аверси взяли участь у паломництві до святинь Греції

27 вересня 2024, 10:31 27

З 17 по 21 вересня із благословення апостольського екзарха в Італії владики Діонісія Ляховича відбувалася проща двох церковних громад Неаполітанського деканату до святих місць Греції.

Вірні з Помпеїв та Аверси взяли участь у паломництві до святинь Греції

Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Італії.

Прочани з міст Аверси та Помпеї молилися за Україну й закінчення війни. Паломників супроводжували їхні душпастирі — о. Ігор Стус і о. Ігор Горішній.

Спершу вірні відвідали м. Салоніки, де жив і загинув мученицькою смертю за Христа святий великомученик Димитрій. Там вони мали можливість поклонитися мощам святого у храмі, названому в його честь.

Наступного дня учасники прощі побували в «Метеорах» — монастирі, збудовані на вершинах Афона. А також на о. Корфу (Керкіра), де протягом двох днів молилися за Україну, українських воїнів, родини мощам святого чудотворця Спиридона, єпископа Тримифунтського.

«Нехай Господь прийме це паломництво та наші молитви і вислухає всі прохання про допомогу для Батьківщини України та нашого страждального народу. Дякуємо за супровід та організацію нашої прощі паломницькому центру „РАФАЇЛ“ в особі отців Михайла Городиського та Василя Попелястого», — зазначив на завершення о. Ігор Стус.