Відбулася проща на Ясну гору в Гошеві

9 серпня 2023, 16:32 180

5 серпня виповнилося 286 років від дня перенесення чудотворної ікони Матері Божої на Ясну гору в Гошеві. З цієї нагоди відбулася проща Івано-Франківської архиєпархії. Впродовж усього перебування чудотворної ікони в монастирському храмі відомо багато випадків, коли Мати Божа ставала Провідницею, Заступницею і Покровителькою для багатьох поколінь вірних.

Відбулася проща на Ясну гору в Гошеві

Про це повідомляють на офіційній сторінці архиєпархії.

Урочистості розпочалися Великою утренею. Молебень до нашої Небесної Матері очолив о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ. А далі під передзвін монастирських дзвонів ікону урочисто перенесли на відпустову площу, де розпочалася святкова Божественна Літургія.

Урочисту Божественну Літургію очолив вислужений ігумен монастиря о. Дам’ян Кастран, ЧСВВ. Співслужили з ним отці василіани, які чисельно прибули на святкування з багатьох монастирів, а також священнослужителі з Івано-Франківської архиєпархії, Стрийської, Дрогобицько-Самбірської та Коломийської єпархій.

У проповіді о. Дам’ян Кастран роздумував про надію, яку дає Богородиця в нашому житті, особливо під час складних випробувань.

Усі вірні мали можливість приступити до Таїнства Покаяння і поєднатися з Ісусом, прийнявши Пресвяту Євхаристію.

На завершення було уділено Повний відпуст і благословення через окроплення свяченою водою.

за матеріалами Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ