EN

«Вервиця єднає» від понеділка, 17 червня, до суботи, 22 червня

22 червня 2024, 20:00 257

17 червня молитву на вервиці у прямому ефірі «Живого ТБ» буде провадити о. Павло Дроздяк з Чикаго (США), 18 червня — о. Євген Шмадило з Осівців на Тернопільщині, 19 червня — о. Святослав Титуляк з Формії (Італія), 20 червня — о. Володимир Крушельницький з Львівської духовної семінарії, 21 червня — о. Петро Худик з Таращі на Київщині, а 22 червня — о. Юрій Залуцький з Парижу (Франція).

«Вервиця єднає» від понеділка, 17 червня, до суботи, 22 червня

Молитву на вервиці «Живе телебачення» у прямому ефірі транслює щоденно, починаючи від Покрову Пресвятої Богородиці. Початок о 20:00 за київським часом.

Взяти участь у молитві можна на каналі «Живого телебачення» в YouTube або на сторінці у Facebook.

«Вервиця єднає» — така назва не випадкова, адже в цьому задумі відразу кілька ліній єдності. Передусім, наша молитва єднає українців з усього світу. Наша молитва єднає священнослужителя, який в ефірі провадить її, з усім загалом вірних. Наша молитва єднає єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня провадить молитву інший душпастир. Наша молитва єднає всіх нас у «молитві на українській землі», адже сестри відразу кількох згромаджень і добродійки виготовляють вервиці з бурштину, які можна придбати за цим посиланням.

# вервиця_єднає # УГКЦ

zhyve.tv

Дивіться також