В Одеському екзархаті висвятили нових диякона та священника

14 липня 2023, 12:48 172

12 липня на парафії Святих верховних апостолів Петра і Павла в Южному, що на Одещині, владика Михайло Бубній, екзарх Одеський, уділив ієрейські свячення диякону Назарієві Лабаю та дияконські свячення Володимирові Троцишину, випускникові Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

В Одеському екзархаті висвятили нових диякона та священника

Нововисвячені священник і диякон здійснюватимуть душпастирське служіння в Одеському екзархаті УГКЦ.

Урочисте Богослужіння відбулося з нагоди храмового свята і 25-річчя священства пароха парафії та синкела у справах соціального служіння Одеського екзархату о. Василя Колодчина.

Роздумуючи над Божим словом у день Святих верховних апостолів Петра і Павла, владика Михайло зазначив, що сьогодні ми станемо свідками народження двох сучасних Петра і Павла, які стануть в ряди тих, хто буде говорити як Петро: «Ти — Христос, Син Бога живого».

«Дорогі в Христі, сьогодні особливо заносимо наші молитви за двох мужів — диякона Назара і піддиякона Володимира. Молімося за те, щоб Господь Бог благословив дорогу їхнього покликання. Я сьогодні буду особливо молитися за батьків наших новопоставлених Назарія і Володимира» — сказав єпископ.

за матеріалами пресслужби Одеського екзархату УГКЦ