В Одесі вшанували ікону святого Йосифа Обручника

5 жовтня 2023, 12:43 98

В Одесі, у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного, у свято Покрову Пресвятої Богородиці відбулося вшанування ікони святого Йосифа Обручника. Ікона здійснює паломництво між осередками Лицарів Колумба із прочанською програмою.

В Одесі вшанували ікону святого Йосифа Обручника

Архиєрейську Божественну Літургію очолив екзарх Одеський владика Михайло Бубній. Після молитви брати-лицарі Одеської ради Лицарів Колумба з парафіянами на чолі з владикою Михайлом, Національним капеланом Лицарів Колумба в Україні, провели останній день дев’ятниці перед іконою святого Йосифа Обручника, відтак єпископ звершив Чин благословення родин.

Ця ікона прибула до Одеси 24 вересня, а вже 2 жовтня вирушила до інших осередків і рад Лицарів Колумба в Україні, продовжуючи в такий спосіб прочанську програму лицарського братства, аби кожен охочий міг принести святому Йосифові свою молитву і прохання.

за матеріалами пресслужби Одеського екзархату