В Одесі провели християнський табір для дітей

9 серпня 2022, 19:57 90

З 1 по 6 серпня в Одесі на території катехитичного центру парафії Вознесіння ГНІХ у мікрорайоні Котовського відбувся літній християнський табір «З нами Бог» під духовним проводом о. Романа Мірчука, о. Юрія Стронянського, сестер Згромадження Воплоченого Слова й аніматорів.

В Одесі провели християнський табір для дітей

Протягом тижня близько 20-ти дітей з Одеси пізнавали ближче Бога, один одного, творили атмосферу любові та дружби. Смачні обіди і сніданки готувала їмость Олена Стронянська.

Кожен день табору починався з Божественної Літургії та духовної науки. У програмі були цікаві ігри, банси, водний день, майстер-класи і творчі завдання, які відкривали нові таланти в дітях. Також діти вчилися виготовляти свічки з воску.

В останній день табору відбувся святковий концерт «Одеса має таланти» і смакування вареників, які приготували парафіяни храму Вознесіння ГНІХ.

за матеріалами пресслужби Одеського екзархату