В Естонії відбувся християнський табір для українських дітей

22 липня 2023, 18:45 87

Від 1 до 7 липня в Естонії проходив щорічний літній християнський табір «Тавор» для українських дітей.

В Естонії відбувся християнський табір для українських дітей

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці УГКЦ в Естонії.

Учасниками літнього табору були 26 дітей, які вимушено переїхали до Естонії через війну, а також ті, хто там вже давно проживає. Мета цьогорічного християнського табору «Тавор» — пізнати Боже Слово та зрозуміти, що йти разом з Христом є необхідно та дуже цікаво.

У програмі табору були різноманітні ігри, цікаві майстер-класи, спортивні змагання та банси. Також для української малечі проводилися катехизації та духовний супровід. Відтак щодня діти молилися на Божественній Літургії.

Окрім цього, учасники старанно вчилися через працю та молитву бути добрими синами та доньками своєї Церкви та держави, духовно зростати та формувати основні життєві принципи.

Табір у с. Кодасема відбувся за підтримки Пасторально-міграційного відділу УГКЦ і міжнародної благодійної католицької організації «Kirche in Not».