В Аргентині висвятили трьох нових дияконів

27 червня 2022, 13:24 40

24 червня 2022 року в місті Посадас (Аргентина) владика Даниїл Козлінський висвятив трьох нових дияконів. Свячення відбулися в греко-католицькому парафіяльному храмі Святого Володимира у свято Різдва святого Івана Хрестителя (за григоріанським календарем). Дияконські свячення отримали Альфредо Незечук, Хорхе Браун та Андрес Жанюк.

В Аргентині висвятили трьох нових дияконів

Співслужили з владикою священники єпархії Покрову Пресвятої Богородиці: о. Гектор Зіммер, парох української громади у Посадас, о. Назарій Кащак, парох катедри в Буенос-Айресі, а також о. Карлос Карбоч, о. Марсельо Кликайло, о. Федеріко Островський і о. Тарас Гавришко — та священнослужителі латинського обряду.

На завершення Літургії владика Даниїл подякував усім присутнім за спільну молитву і закликав усіх молитися за священничі та монаші покликання в нашій Церкві. Відтак відбулася святкова вечеря та програма за участю танцювальних колективів.

Пресслужба Буенос-Айреської єпархії Покрова Пресвятої Богородиці