Українські вівтарники взяли участь у зустрічі з Папою Франциском

7 серпня 2024, 15:10 107

Українська група вівтарників долучилася до традиційної зустрічі вівтарників із Святішим Отцем Франциском у Римі, яка відбувається один раз на 4 роки.

Українські вівтарники взяли участь у зустрічі з Папою Франциском

Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії.

На зустрічі з Папою разом із близько 50 тисячами вівтарників з усього світу чи не вперше офіційно взяли участь також шістнадцять українських вівтарників персональної парафіі Святого Миколая УГКЦ з осідком у м. Бамберг, а саме з громад у містах Бамберг, Нюрнберг, Ерланген, Кульмбах і Кобург. Супроводжували спільноту українські душпастирі о. Іван Сохан та о. Ігор Черніховський.

Тижнева програма зустрічі вівтарників зі Святішим Отцем включала молитовно-духовні та культурно-відпочинкові заходи. Гаслом цьогорічного паломництва стали слова Господнього запевнення з книги пророка Ісаї (41, 10) «Я з тобою!».

Як відомо, вівтарники — це спільнота дітей у парафії, які прислуговують біля престолу, допомагаючи священникові у звершенні богослужінь.