Українські діти в Угорщині вперше приступили до Тайн Сповіді та Євхаристії

19 червня 2024, 15:59 51

У неділю, 16 червня, на парафії Покрову Богородиці в Будапешті відбулася перша Сповідь та урочисте Святе Причастя наймолодших членів громади.

Українські діти в Угорщині вперше приступили до Тайн Сповіді та Євхаристії

Про це повідомила пресслужба УГКЦ в Угорщині.

Протягом навчального року українські діти готувалися до важливої події в межах навчальної програми церковної Рідної школи в Будапешті та на парафії під керівництвом добродійки п. Оксани Габорій.

Святі Тайни Сповіді та Євхаристії уділив о. Вололимир Мисів, душпастир громади.

На завершення молитовної частини учасники церковного дійства отримали пам’ятку про подію — вервечку й ікону Божої Матері.

Як зауважив настоятель парафії о. Дам’ян Габорій, «від повномасштабного вторгнення російських військ в Україну родини зі східних теренів України, які оселилися в Угорщині, щороку беруть участь у святі Першої Сповіді та Причастя. Для багатьох сімей ця подія стала нагодою вперше глибоко пізнати Ісуса».