УГКЦ відкриє перше модульне містечко для переселенців у Львові

12 липня 2024, 12:00 64

У п’ятницю, 12 липня, у селищі Брюховичі Львівської громади відбудеться відкриття модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб, яке розраховане на 10 сімей.

УГКЦ відкриє перше модульне містечко для переселенців у Львові

Цей проєкт здійснив Благодійний фонд УГКЦ «Мудра справа» за фінансової підтримки організації чоловіків-католиків Лицарі Колумба.

У нових умебльованих будиночках зможуть знайти тимчасовий прихисток 10 сімей (32 особи), які постраждали від російської військової агресії. Модульне містечко розташоване на ділянці, яка перебуває у власності Української Греко-Католицької Церкви.

Відкриття відбудеться о 12:00 за адресою: вул. Львівська, 56, селище Брюховичі.

У програмі заходу — Чин освячення будинків, привітання гостей, спілкування з родинами ВПО та почастунок. Серед запрошених гостей — представники влади, Церкви і донори.