УГКЦ утретє відзначила Світовий день дідусів, бабусь та людей похилого віку

25 липня 2023, 13:09 155

У неділю, 23 липня, утретє відбувся Світовий день дідусів, бабусь та людей похилого віку. З цієї нагоди у храмах УГКЦ і РКЦ відслужили додаткові молитви, благословили старших парафіян, виголосили відповідні єктенії і проповіді в наміренні людей похилого віку.

УГКЦ утретє відзначила Світовий день дідусів, бабусь та людей похилого віку

Святкування цього дня започаткував Папа Франциск 3 року тому і встановив як щорічне свято у четверту неділю липня в Католицькій Церкві. Гаслом цьогорічної події був вірш з Євангелія від Луки: «Милосердя Його з роду в рід» (1, 50).

У Львові, зокрема, вперше відбулася присвячена цьому дню святкова подія — виступ аматорського театру «Алатея» з Луцька з п’єсою про родинні стосунки «У Вас так само? Чи може інакше?».

На заході з вітальним словом виступив голова Комісії УГКЦ у справах родини і мирян п. Юрій Підлісний.

Виставу відвідало чимало львівських родин — багато бабусь і дідусів прийшли зі своїми дорослими дітьми й онуками.

за матеріалами Комісії УГКЦ у справах родини і мирян