У Запоріжжі відкрили Католицьку школу імені святого Івана Боско

19 серпня 2024, 14:01 72

17 серпня єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ Максим Рябуха освятив перший клас Католицької школи імені святого Івана Боско в Запоріжжі.

У Запоріжжі відкрили Католицьку школу імені святого Івана Боско

Про це повідомляє пресслужба Донецького екзархату.

Школа діятиме при парафії Матері Божої Неустанної Помочі, і 2 вересня в ній розпочнеться навчання.

Освячення розпочалося зі спільного Молебню до Пресвятої Богородиці владики Максима Рябухи, настоятеля парафії о. Романа Вовка, батьків і майбутніх школярів.

«Святий Іван Боско є покровителем усієї дітвори та молоді. Він жив у складні часи, але зміг виховати так багато хороших людей, які зуміли утворити могутню, сильну державу. У Запоріжжі він також допоможе всім нашим школярам стати видатними, мудрими людьми, які зможуть зробити нашу країну доброю, світлою, цілісною і спокійною», — зазначив владика у зверненні.

Варто додати, що у школі облаштовано укриття, забезпечено інклюзивність і встановлено підйомник для людей з інвалідністю.

Клас облаштований зручними партами, які регулюються по висоті. Невдовзі буде встановлено інтерактивну дошку, шафки для індивідуального зберігання речей, а також обладнано комп’ютерний клас.