У тимчасово окупованій Зміївці відсвяткували храмовий празник

22 вересня 2022, 20:59 158

У середу, 21 вересня, у парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Зміївка Херсонської області відбулося святкування храмового празника.

У тимчасово окупованій Зміївці відсвяткували храмовий празник

Святкове Богослужіння очолив о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ, який здійснює душпастирство в м. Херсон. Із ним співслужив настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці о. Іван Барчук.

У своєму вітальному слові до вірних парафії о. Ігнатій зазначив, що Пречиста Діва Марія є тією ранньою зірницею, яка своїм Різдвом сповіщає нам прихід Христа-Спасителя. «Сьогодні від усього серця вітаю мешканців Зміївки з престольним празником та засилаю до милосердного Бога свою молитву через руки Марії за мир в Україні та благословення для всіх парафіян».

На завершення святкового Богослужіння настоятель храму о. Іван подякував гостю з Херсона, зокрема особлива подяка з уст священника звучала до Господа Бога за те, що відвернув весь неспокій і люди могли подякувати Богу і Пресвятій Богородиці за ту опіку Богоматері, яку вони мають над селом Зміївка.

Після урочистих молінь отець Василь Барчук запросив присутніх на гостину.

за матеріалами Одеського екзархату УГКЦ