У Тернополі презентували книжку про патріарха Любомира Гузара

23 жовтня 2024, 10:47 37

Нещодавно в парафії УГКЦ Матері Божої Неустанної в Тернополі відбувся вечір-пам’яті кардинала Любомира Гузара.

У Тернополі презентували книжку про патріарха Любомира Гузара

Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Під час заходу відбулася презентація книжки «Християнський гуманізм у пастирському вченні кардинала Любомира Гузара», автором якої став ієромонах-редемпторист, ігумен монастиря МБНП у м. Тернополі о. д-р Віталій Котик.

У виданні йдеться про аналіз книжок, висловлювань, листів, послань, інтерв’ю та виступів патріарха Любомира Гузара, висвітлено їх узгодженість із вчинками святця.

Книжка вийшла друком нещодавно і є докторською працею о. Віталія Котика. Її тема співзвучна з життєвим кредо патріарха: «Хочу бути Людиною».

Зміст докторської праці складається із п’яти розділів: гуманістичний вимір християнської формації Любомира Гузара, людська особа крізь призму християнських істин, людина в Communio personarum, християнське сприйняття політичної діяльності, задіяність Церкви у справу поширення Євангельського гуманізму в Україні.

Варто додати, що УГКЦ нещодавно розпочала процес беатифікації партіарха Любомира Гузара.