У США відбулася церемонія введення в уряд Національних делегатів Лицарів Колумба

8 червня 2024, 16:05 124

7 червня у Нью-Гейвені (Коннектикут, США) відбулася традиційна щорічна церемонія введення в уряд Національних делегатів Лицарів Колумба. Від Української національної ради Лицарів Колумба в ній взяв участь новообраний Національний делегат Микола Мостов’як, який здійснюватиме це служіння в наступному братерському році з 1 липня.

Про це повідомили на сторінці Лицарів Колумба в Україні.

Церемонія відбулася під час Літургії у церкві Діви Марії в Нью-Гейвені, де похований блаженний Майк Маꥳвні.

Літургію очолив найвищий капелан архиєпископ Вільям Лорі, із ним співслужив владика Михайло Квятковський, єпарх Нью-Вестмінстерський УГКЦ.

Владика Михайло стояв біля витоків Лицарів Колумба в Україні, адже був членом команди ініціації, яка 21 травня 2013 року прийняла першу групу мирян до Лицарів Колумба, серед яких був і новообраний Національний делегат.

Після церемонії розпочалася робоча сесія про подальші напрями розвитку ордену.