У рідній хаті Йосифа Сліпого відбулася зустріч молоді «IDіЯ християнина»

14 серпня 2024, 15:02 159

10 серпня у с. Заздрість на Тернопільщині, у меморіальному музеї — рідній хаті кардинала Йосифа Сліпого, відбулася зустріч християнської молоді під назвою «IDіЯ християнина». На неї приїхала молодь із Тернопіль-центрального та Тернопіль-східного деканатів міста.

У рідній хаті Йосифа Сліпого відбулася зустріч молоді «IDіЯ християнина»

Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Захід розпочався з Божественної Літургії, яку очолив владика Володимир Фірман.

Він передав вітання від митрополита Тернопільсько-Зборівськоно Василя Семенюка та єпископа-помічника Теодора Мартинюка, зазначивши, що «всі зібралися тут, на цій зустрічі молоді, щоби знайти відповіді на запитання, що означає бути християнином, бути українцем і що для цього робити».

Під час зустрічі для молоді було проведено катехизу на тему «Моє місце в Церкві», яку проводив священник архикатедрального собору м. Тернополя о. Мартин Хомів. Він звернув увагу на важливість активної участі молоді в житті Церкви та суспільства, відзначивши роль кожного в будуванні майбутнього нашої країни.

Мотиваційну лекцію «Бути українцями» з молодими людьми провела п. Наталія Заставецька. Вона закликала берегти свої національні цінності та культуру, а також активно виявляти свою громадянську позицію.

Сестри Антонія Шелепило та Василина Чайківська провели панельну дискусію «Бути християнами». Її координувала п. Лілія Соха. Спікери обговорювали виклики та можливості християнського життя в сучасному світі, наголошуючи на важливості збереження віри в умовах глобалізації та постійних змін.

Завершилася зустріч концертом гурту «ПоприВсе», який додав музичного настрою та став яскравим фіналом насиченого дня.

Також учасники мали можливість взяти участь у різних іграх та екскурсіях.

Солодким подарунком для молоді стала фіра херсонських кавунів, яку освятив владика Володимир.