У Перемишлі відбувається зустріч Поширеної ради Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії

25 вересня 2024, 12:57 78

22 вересня в Перемишлі (Польща) в реколекційному домі «Еффата» Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії розпочалася Поширена рада, яка триватиме до 28 вересня 2024 року.

Про це повідомила персслужба Згромадження сестер служебниць НДМ.

На щорічну зустріч прибули с. Софія Лебедович, Генеральна настоятелька, генеральні дорадниці з Рима, провінційні настоятельки та провінційні дорадниці з України, Канади, Бразилії, США, Словаччини, Сербії та Польщі.

Поширена рада розпочалася спільним Молебнем до блаженної Йосафати, який відслужив владика Євген Попович, архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський.

У перший день зустрічі сестри застановлялися над правилами Конституції згромадження та Канонічним правом Східних Церков під проводом владики Теодора Мартинюка, єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського.

Темою наступного дня було спільнотне життя та служіння настоятельки. Владика Йона Максім, митрополит Пряшівський, Словацької Греко-Католицької Церкви, поділився із сестрами думками про будування спільноти богопосвячених осіб, яка найперше полягає у праці над собою та бажанні безкорисливо послужити іншому, не очікуючи взамін нічого. Найвищим ідеалом і взірцем такої спільноти є Пресвята Тройця, де виявляється єдність у різноманітності та різноманітність у єдності.

Окрім цього, під час зустрічі сестри здійснили прощу до Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Милосердя двері» в Марійському санктуарію УГКЦ у м. Ярослав.

«Дякуємо Богові за нагоду спільної зустрічі, яка є могутнім засобом до будування єдності нашої великої спільноти — Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії в різних куточках світу. Водночас це чудова нагода спільної молитви, взаємного збагачення та поглиблення міжособистісних стосунків через поділ досвідом життя і служіння», — зазначають сестри.