У Патріаршій курії УГКЦ відбулися збори Католицького скаутства Європи

23 листопада 2020, 13:34 5

У Патріаршій курії УГКЦ у Львові відбулась важлива подія в житті української спільноти Католицького скаутства Європи — Загальні збори, на які члени Національної Ради збираються що чотири роки.

У Патріаршій курії УГКЦ відбулися збори Католицького скаутства Європи

Цьогоріч на зборах члени Національної Ради відзвітували про свою діяльність та обрали нових членів, запланували конференції про підготовку табору, а також обговорили основні аспекти скаутингу.

Учасники заходу в неділю спільно помолилися на Божественній Літургії.

Гостями інавгураційної частини програми були: голова Комісія УГКЦ у справах родини та мирян Юрій Підлісний і заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді отець Роман Демуш. У своїх коротких привітальних виступах представники Патріаршої Курії коротко представили діяльність церковних структур, зокрема звернули увагу на співпрацю у душпастирстві серед молоді та мирян. ⠀

за матеріалами https://dyvensvit.org