У парафії УГКЦ в Макаду (США) вперше відбулися нічні чування

18 вересня 2023, 14:45 125

14 вересня, у день свята Воздвиження Чесного Хреста, у парафії Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви в м. Макаду (штат Пенсильванія) вперше відбулися нічні чування. Організував їх отець Олег Куц, настоятель храму.

У парафії УГКЦ в Макаду (США) вперше відбулися нічні чування

«У парафії постійно перебуває частичка Хреста, на якому був розп’ятий наш Спаситель. Тому не можемо не молитись перед такою великою реліквією для усіх християн», — зазначив у коментарі о. Олег Куц.

У програмі нічних чувань була Ісусова молитва (двома мовами: українською і англійською) та Божественна Літургія, яку очолив запрошений отець Джордж Воршак. У проповіді отець Джордж наголосив на значенні Хреста в житті кожної людини. Він закликав не боятись брати свій хрест і йти за Ісусом.

Після науки відбулось освячення медальйонів, як подарунок для усіх, хто взяв участь у молитві. На завершення усі молільники приступили до мирування.