У Люрді освятили вервиці для захисників України

15 травня 2023, 16:44 109

11 травня священники Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії разом зі священниками єпархії Святого Володимира у Франції та країнах Бенілюксу на чолі з владикою Богданом Дзюрахом і владикою Глібом Лончиною молилися Архиєрейську Божественну Літургію у базиліці санктуарію Матері Божої Люрдської.

У Люрді освятили вервиці для захисників України

Намірення — за мир в Україні.

Після Літургії владика Богдан Дзюрах освятив вервиці, які будуть передані українським захисникам на фронт.

Варто додати, що цього дня до Люрду з’їхалися делегації військових із різних країн для участі в Міжнародній прощі військовослужбовців. Після молитви владика Богдан Дзюрах зустрівся із представниками української делегації військових й уділив їм своє благословення, а також поспілкувався з військовими з інших країн, які висловлювали свою підтримку Україні у війні з російськими окупантами.

за матеріалами пресслужби Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії