У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ

29 травня 2023, 13:03 490

У межах візиту Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ, до Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться презентація україномовного перекладу його книжки «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя». Вперше вона вийшла у світ в Італії 2018 року у формі діалогу з о. Паоло Асоланом, професором Папського латеранського університету в Римі.

У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ

Захід відбудеться 31 травня об 11:00 в актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка за участю Глави УГКЦ та о. Паоло Асолана.

«Скажи мені правду» — це діалог представника наукового середовища західної культури та Предстоятеля найбільшої Східної Католицької Церкви, побудований на трьох богословських чеснотах: вірі, надії і любові. Для професора Асолана важливо зрозуміти, як ці три богословські чесноти об’явилися в житті та мученичому свідченні Української Греко-Католицької Церкви. Звідси і головне його зацікавлення — якою є її духовна спадщина, історія, а найголовніше — що вона може запропонувати західному секуляризованому світу. Золотою ниткою, що проходить крізь увесь діалог, є питання про правду в добу «постправди».

Автором передмови став кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Святого Престолу (Ватикан), післямову написав Андреа Гальярдуччі, журналіст і ватиканський оглядач.

Переклад на українську здійснив Центр італійської мови і культури Львівського національного університету імені Івана Франка спільно зі Секретаріатом Глави УГКЦ у Римі.

Книжка вийшла друком у видавництві «Фоліо».

Секретаріат Глави УГКЦ у Римі