У Львові нагородили кращих катехитів УГКЦ

12 липня 2023, 13:29 220

У Львові під час Всецерковної конференції «Катехиза і домашня Церква» відбулося нагородження грамотами та нагородами кращих катехитів Української Греко-Католилької Церкви.

У Львові нагородили кращих катехитів УГКЦ

Заступник голови Патріаршої катехитичної комісії Назар Дуда, нагадавши, що пропозицію нагороджувати катехитів подав Блаженніший Святослав, розповів: «Голови катехитичних єпархіальних комісії та екзархатів відібрали з-поміж своїх катехитів осіб, які впродовж певного часу вирізняються відданим катехитичним служінням. І це було, без сумніву, найважчим завданням. Бо нашу Церкву Бог щедро благословляє жертовними катехитами, які дбають про власне зростання у вірі та свідчать і передають її іншим».

Під час першого відзначення було нагороджено 44 катехити з різних єпархій та екзархатів нашої Церкви. Також пам’ятні нагороди, на яких зображено лого комісії з написом: «Ви — світло світу» (Мт. 5, 14), отримали працівники Катехитично-педагогічного інституту УКУ.

за матеріалами Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ