У Львівській архиєпархії висловили співчуття у зв’язку з ракетною атакою на Львів

4 вересня 2024, 16:16 215

Сьогодні, 4 вересня, російська армія завдала ракетних ударів по Львову, вбивши сім місцевих мешканців, зруйнувавши будинки, заклади освіти та охорони здоров’я.

Про це повідомляє пресслужба Львівської архиєпархії.

Свої співчуття львів’янам висловив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк, зазначивши, що «ворог не зупиняється, нищить нас, живе демонським задоволенням».

«Цієї ночі ми пережили чергову велику трагедію — життя не повернеш. Усім, хто постраждав, чиї серця кровоточать та огорнені сумом, від імені нашої архиєпархії висловлюємо глибоку молитовну підтримку, — сказав владика і додав: — Особливо молимося за тих, хто почув звістку про загибель рідних: батька, який втратив дружину та дітей, виші Львова, що втратили своїх прекрасних студентів. Втрат неможливо перерахувати, адже це ― люди, які прагнули жити і долучалися до перемоги України. Сьогодні храми Львова в тиші та молитві».

До співчуття родинам загиблих доєднався єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца, нагадавши, що «сонце, тобто світло, перемогло темряву і дарує нам новий день, — день нових можливостей, незважаючи на цю велику трагедію».

«Висловлюю всім жертвам солідарність та молитовну підтримку. Зараз наше завдання — увійти в емоційну рівновагу і разом працювати над перемогою добра над злом, світла над темрявою. Наші храми у Львові відчинені. Душпастирі є до вашої диспозиції, як і капелани в лікарнях. Духовний супровід — це найперше і головне покликання Церкви. Нехай Господь Бог дарує пораненим зцілення, а загиблим — свої вічні обійми!» — додав владика Володимир.

Свої співчуття і підтримку в телефонній розмові з єпископом-помічником Львівської архиєпархії владикою Володимиром висловив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Він поцікавився становищем архиєпархії, духовенства, родин священників і вірних після пережитого удару, а також висловив співчуття, солідарність та молитву всім постраждалим львів’янам унаслідок обстрілів міста.

Патріарх запевнив у материнській молитовній підтримці Церкви кожного, хто її потребує.