У Лозовій на Харківщині відзначили храмове свято та річницю заснування парафії УГКЦ

21 серпня 2022, 17:09 117

19 серпня на парафії Преображення Господнього УГКЦ у місті Лозова, що на Харківщині, відзначили храмове свято та річницю заснування.

У цей день парафію відвідав архиєпископ Ігор Ісіченко з благословення єпископа Василя Тучапця, екзарха Харківського. У каплиці архиєрей очолив Богослужіння. Йому співслужили о. В’ячеслав Труш і о. Станіслав Б’ялковський із с. Деменки, що на Полтавщині. Опісля Богослужіння відбулося освячення перших плодів. На закінчення візиту архиєпископ Ігор зустрівся з громадою та привітав присутніх із сьомою річницею заснування парафії.

за матеріалами пресслужби Харківського екзархату УГКЦ