У Києві презентували богослужбовий «Апостол» українською мовою у форматі апракос

13 грудня 2023, 21:38 429

13 грудня у Києві відбулася презентація богослужбової книги — «Апостол» у форматі апракос у сучасному перекладі українською мовою. Подію організувала Місія «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».

Українську Греко-Католицьку Церкву на заході представляв о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ із міжконфесійних та міжрелігійних відносин.

Отець Ігор передав вітання від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, який цими днями перебуває в Чернівцях, де проходить 6 (77) сесія Постійного Синоду УГКЦ, та зазначив, що єпископи щиро радіють, що видання такого типу українською мовою відбувається в Україні.