У Куритибській архиєпархії відзначили день заснування Згромадження сестер служебниць

19 серпня 2024, 19:27 85

15 серпня 60 сестер служебниць зібралися в Куритибській архиєпархії святого Івана Хрестителя з нагоди відзначення 132-річчя заснування згромадження.

Про це повідомляє пресслужба Куритибської архиєпархії святого Івана Хрестителя.

Архиєпископ і митрополит Володимир Ковбич у співслужінні з місіонером і проповідником реколекцій о. Антоніо Роїк Собріньо, ЧСВВ, о. Роберто Лукавеєм, парохом парафії Преображення Господнього в м. Понта-Гросса, о. Євфремом Крефером, ЧСВВ, відслужив Божественну Літургію.

У зверненні до сестер служебниць владика Володимир процитував послання св. Івана «Бог є любов» (1 Ів. 4:16).

Відтак він зазначив, що «альтруїстична любов є найчистішим вираженням самопожертви і служіння іншим, оскільки не очікує нічого натомість. Вона піднесено виявляється в досвіді релігійного посвячення, де кожен жест, слово і дія пронизані глибоким бажанням служити Богові і ближньому. Це любов, яка виходить за межі індивідуалізму і конкретизується в турботі, співчутті та солідарності з іншими».

До того ж у цей день свій ювілей святкували сестри служебниці Євфросинія Лукавей, Леонідія Ганекс, Марія Любий (50 років) та Бернадета Дацехен (75 років).

Святкова церемонія розпочалася із привітання с. Целіни Слободи, яка відзначила важливість цього дня і привітала ювілярок, які принесли запалену свічку, що символізувала життя, яке поглинає щоденне служіння. Вітаючи сестер, вона побажала, щоб «кожна слугиня Марії була світлом».

До привітань також приєдналася віцепровінційна настоятелька с. Дорільда К’ярентин, яка висловила подяку «за загальний дар життя кожної з сестер, які святкують свій ювілей».

Також сестри служебниці спільно помолилися та виконали пісню «Навчи, Йосафато, як жити для всіх…».