У катедральному храмі в Одесі відсвяткували престольний празник

4 грудня 2023, 12:56 94

3 грудня у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного в Одесі відбулося урочисте Богослужіння з нагоди престольного празника, яке очолив владика Михайло Бубній, екзарх Одеський, у співслужінні з численним духовенством.

У катедральному храмі в Одесі відсвяткували престольний празник

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату.

Проповідь виголосив о. Василь Оприско, ЧНІ. У слові до вірних, коментуючи уривок з Євангелії, проповідник зазначив, що євангелист Лука подає чітку схему спасіння, як це все відбувається в житті людини.

За словами реколектанта, «в сьогоднішньому Євангелії ми відкрили, що Ісус є Спасителем. Якщо ми, люди віруючі, не можемо не ділитися нашою вірою. Той, хто почув, спочатку довіряє слову і йде за свідченням, і від довіри переходить до переконання через особисту зустріч із Христом. Зустріне Його, переконається, і може також свідчити», — зазначив священник.

Пані Ріма Дівнич здійснювала сурдопереклад Божественної Літургії для нечуючих парафіян.

На завершення Божественної Літургії, до присутніх із вітальним і подячним словом звернувся владика Михайло Бубній, екзарх Одеський. Єпископ висловив слова вдячності за молитовну присутність духовенству екзархату, священникам катедрального храму, церковному хору, дітям катехитичної парафіяльної школи, братам-семінаристам, нечуючим парафіянам, Лицарям Колумба, всім вірним і запрошеним гостям.

Також владика Михайло Бубній нагородив єпископськими грамотами активних парафіян парафії Святого апостола Андрія Первозваного за жертовну працю для розвитку парафії Української Греко-Католицької Церкви в Одесі.