У Будапешті (Угорщина) відбулися різдвяні реколекції

14 грудня 2022, 13:52 78

9–11 грудня на парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Будапешті відбулися реколекції. Щороку перед Різдвом Христовим українська греко-католицька парафія організовує для вірян духовне відновлення.

У Будапешті (Угорщина) відбулися різдвяні реколекції

Цьогорічим реколектантом був о. Віталій Храбатин, представник Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.Священник із Києва провів духовні науки також для учнів церковної Рідної школи та українських скаутів в Угорщині (Католицьке скаутство Європи).

Закінчилися реколекції в неділю. Отець Віталій наголосив: «Реколекції разом із Різдвяним постом допомагають нам усвідомити наше життя як дорогу з Господом. Він приходить! Ми простуємо дорогу для Нього. Очікуємо Господа, але і Він очікує нас. Тому важливо розуміти, що наше минуле позначене Його милістю і милосердям. Наше теперішнє вплетене в Боже провидіння і супроводжуване Його присутністю. А надія дасть змогу відважно переступити поріг майбутнього. Таїнство Покаяння і Сповіді, поєднання і примирення з Господом, є ліком, що допомагає залишитися вірним союзу-приязні з Богом».

Наприкінець о. Дам'ян Габорій подякував представникові ПМВ УГКЦ за візит і постійну пам’ять Київської Церкви про своїх вірних на поселеннях.

за матеріалами УГКЦ в Угорщині