У Бразилії освятили монумент святого Йосафата

14 червня 2023, 09:36 308

8 червня у парафії Святого священномученика Йосафата м. Прудентополіс (Бразилія) відбулося благословення ювілейного монумента.

У Бразилії освятили монумент святого Йосафата

У свято Божого Тіла за григоріанським календарем велика кількість парафіян зібралася, щоби взяти участь у Божественній Літургії, яку відслужив владика Мирон Мазур, правлячий єпископ єпархії Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ, у співслужінні з о. Антонієм Зубиком, ЧСВВ, протоігуменом Провінції святого Йосифа, місцевим парохом о. Діонісієм Горбусем, ЧСВВ, та о. Маріо Дачишиним, ЧСВВ.

Після Богослужіння відбулася процесійна хода з Пресвятою Євхаристією, а відтак благословення вхідного порталу до кладовища. У мозаїках увіковічнено пам’ять святого священномученика Йосафата. Крім того, у цій релігійно-мистецькій пам’ятці зображено святого Йосифа Обручника — покровителя Провінції отців василіан у Бразилії та подію Христового воскресіння. Автор мозаїк — Едуарда Моврова з Куритиби.

за матеріалами Василіанського чину святого Йосафата