Святий Миколай відвідав українських дітей в Угорщині

11 грудня 2023, 16:24 53

9-10 грудня свято Святого Миколая відзначали вірні Української Греко-Католицької Церкви в Угорщині.

Святий Миколай відвідав українських дітей в Угорщині

Про це повідомляє пресслужба УГКЦ в Угорщині.

9 грудня у приміщенні церковної Рідної школи в Будапешті пройшло свято Миколая. Після навчального суботнього дня відбулася зустріч української дітвори зі святим. Захід розпочався з молитви за Україну, яку провели отці Дам'ян Габорій та Володимир Мисів.
Учні різних класів представляли святому різноманітні сценки й декламували вірші.

10 грудня святий Миколай відвідав дітей парафії Покрову Богородиці УГКЦ у Будапешті. Після недільної Літургії діти поставили для нього сценку. Кожен учасник мав можливість поділитися знаннями та вміннями і зробити фото зі святим.

Душпастирі парафії подякували великому гостю за прекрасні подаруночки та запросили святого чудотворця відвідати їх наступного року.

В організації свята святому Миколаю допомогла фундація УГКЦ в Угорщині.