Сестри Студійського уставу відзначили у Львові 100-літній ювілей

1 жовтня 2024, 17:50 170

1 жовтня, у свято Покрову Пресвятої Богородиці, у храмі Всіх святих при монастирі сестер студиток у Львові відбулася Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 100-річчя від заснування Свято-Покровського жіночого монастиря Студійського уставу. Літургію очолив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк. Із ним співслужили ігумен Свято-Успенської унівської лаври ієромонах Йосафат Войтек, ігумен монастиря Святого Онуфрія ієромонах Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, і запрошені священники.

Сестри Студійського уставу відзначили у Львові 100-літній ювілей

Про це повідомила пресслужба сестер студиток.

У проповіді владика Ігор акцентував увагу на винятковій опіці Пресвятої Діви для кожної християнської душі. Він згадав про мовчазну присутність Богородиці, яка супроводжувала Господа в час Його земного життя, та про силу заступництва Богородиці, яку ми досвідчуємо й досі. Митрополит закликав усіх присутніх до щирої молитви за Україну та її військо. «Благаймо сьогодні нашими ревними молитвами Пресвяту Діву Марію, щоб захищала нас від лютого ворога, який розпочав війну проти України, щоб вона допомогла її закінчити», — зазначив митрополит.