При архикатедрі Тернополя проходять «Веселі канікули з Богом»

21 червня 2024, 14:15 154

В архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополя триває перший тиждень літнього катехитичного табору «Веселі канікули з Богом».

При архикатедрі Тернополя проходять «Веселі канікули з Богом»

Про це повідомили на сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Після щоденної ранкової молитви під проводом настоятеля парафії о. Ореста Павліського діти в супроводі священників парафії, братів-семінаристів та аніматорів мають цікаві сценки, катехитичні зустрічі, захопливі мандрівки, веселі ігри та корисні майстер-класи. А головне — діти щоденно мають можливість приступати до Святих Таїнств і моляться Божественну Літургію за мир в Україні.

Тема цьогорічного табору — «Шлях Мойсея». «Господь мав свій задум щодо Мойсея і доручив йому нелегку місію — визволити свій народ із полону єгипетської неволі та привести народ до обіцяної землі, до свободи. Історія життя, покликання та місія Мойсея бути провідником і вести народ від рабства до свободи важлива для розуміння релігійних та культурних традицій народу в середовищі, у якому живемо», — повідомляє інфоресурс архикатедри.