Протопресвіторам Львівської архиєпархії представили екологічне служіння митрополита Андрея Шептицького

24 жовтня 2024, 16:31 62

Нещодавно референт Бюро УГКЦ із питань екології в Львівській архиєпархії о. Сергій Довба презентував протопресвітерам церковно-екологічний календар на 2025 рік як дієве знаряддя нової євангелізації в контексті актуальних екологічних викликів.

Про це повідомляє Бюро УГКЦ із питань екології.

Після спільної молитви під проводом владики Володимира Груци в конференц-залі архиєпархії на Святоюрській горі у Львові, священик-екореферент представив постать Андрея Шептицького як взірця «інтегральної екології» у світлі сучасного екосоціального вчення Католицької Церкви.

Він наголосив на «важливості пізнання й наслідування його особистості та спадщини». При цьому протопресвітерам Львівської архиєпархії було презентовано новий церковно-екологічний календар із відповідними тематичними розважаннями, які висвітлюють яскраві факти з життя, служіння та екобогословського вчення митрополита Андрея.

Священнослужителям запропоновано долучитися до місії із розповсюдження цього календаря на парафіях ввірених їм деканатів.

Наприкінці зустрічі екореферент узгодив із протопресвітерами дати майбутніх тематичних візитів у відповідні деканати з метою більш ширшого представлення місцевим священнослужителям основних цілей, завдань і діяльності Бюро УГКЦ із питань екології на загальноцерковному рівні та у Львівській архиєпархії, а також для налагодження подальшої ефективної комунікації і співпраці.