Полтавський осередок Лицарів Колумба перевалив за півсотню осіб

29 жовтня 2022, 10:16 38

23 жовтня у Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ відбулася ініціація — «посвячення» чоловіків до полтавського осередку ордену «Лицарі Колумба».

Полтавський осередок Лицарів Колумба перевалив за півсотню осіб

Ініціацію провів очільник ордену в Україні Петро Галуга. Цього року до лав братів греко-католиків приєдналося ще десять лицарів.

Капелан ордену «Лицарі Колумба» у Полтаві отець Максим Кролевський наголосив на важливості чоловічої братерської організації у житті та розвитку церковної спільноти: «Така організація сприятиме оживленню цілої парафіяльної родини, бо, об’єднуючи наших чоловіків, допоможе нам разом робити багато добрих справ і краще послужити для наших родин, Церкви та суспільства».

Загалом Полтавська рада Лицарів Колумба налічувала 44 особи. Тепер полтавський осередок збільшився до 54-х.

Очільник чоловічої братерської організації в Полтаві Євген Хайлов вважає важливим розвиток ордену в Україні та, зокрема, у Полтаві: «Це важливо зараз, як ніколи, тому що організованість, ентузіазм та небайдужість членів ордену допомагає і військовим, і потребуючим цивільним, що постраждали від російського вторгнення».

На сьогодні в нашій країні проживає 500 членів організації, що є добри показником, зважаючи на чотирирічний вік братерства.

за матеріалами інтернет-видання «Полтавщина»