Полтавська парафія Пресвятої Тройці провела благодійну ярмарку для дітей-сиріт

18 грудня 2023, 11:09 147

17 грудня в парафії Пресвятої Тройці в Полтаві відбулася традиційна благодійна різдвяна ярмарка, яка є важливою ініціативою полтавського осередку Ліги греко-католицьких жінок. За останні 7 років цей захід став невід’ємною частиною духовного життя парафіяльної спільноти, збираючи вірян разом напередодні свята Миколая та Різдва Христового для виконання благородної місії.

Полтавська парафія Пресвятої Тройці провела благодійну ярмарку для дітей-сиріт

Про це йдеться на сайті Харківського екзархату УГКЦ.

Парох громади о. Юрій Кролевський високо оцінює і підтримує цю благодійну діяльність, вважаючи її виразом щирої любові до ближнього.

Цьогоріч ярмарка пропонувала не тільки традиційну солодку випічку, а й різноманітні вироби ручної роботи, зокрема декоровані різдвяні свічки, ікони, браслети та жіночі прикраси з бісеру, створені талановитою майстринею п. Ольгою Балитою.

Пані Ольга, голова місцевого осередку Ліги греко-католицьких жінок, поділилася враженнями: «Ми глибоко вдячні за можливість спрямувати кошти, зібрані під час ярмарки, на підтримку дітей, якими опікуються сестри-монахині Згромадження святого Вінкентія в селі Деменки Кобеляцького району Полтпавської області».

Вона також наголосила на важливості продовження мирних ініціатив, незважаючи на те, що парафія, зокрема чоловіча братерська спільнота «Лицарі Колумба», активно підтримує ЗСУ та мешканців деокупованих територій у ці непрості часи.

Загалом, на ярмарці було зібрано 12 249 гривень, разом із пожертвами зі скриньки святого Миколая. Ці кошти будуть передані в Будинок милосердя с. Деменки.