Парафії Київської архиєпархії отримали генератори та приладдя для створення пунктів світла і тепла

3 січня 2023, 20:44 132

2 січня парафії Київської архиєпархії від Партріаршої фундації «Мудра справа» отримали генератори та приладдя для створення пунктів світла й тепла.

Загалом допомогу отримали 17 парафій, розташованих на теренах Київської архиєпархії. Цю ініціативу вдалося реалізувати за підтримки уряду Словацької Республіки. Завдяки їй у наших парафіях функціонуватимуть пункти світла та тепла, де кожен українець зможе зігрітися і підзарядити прилади зв’язку.

Як зазначають священники Київської архиєпархії, це важлива та суттєва допомога, адже тепер наші парафії зможуть ще краще послужити людям, які цього потребують. У час, коли українські міста та села потерпають від енергетичної кризи, наш народ отримує допомогу від сусідніх держав, які прагнуть, щоб нам було тепло та комфортно пережити цю зиму. Це піднімає дух і дає надію на добре майбутнє.

за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії