Паломники з Неаполя помолилися перед мощами святих Андрія і Пантелеймона за мир в Україні

23 жовтня 2024, 11:02 21

Нещодавно громада Зіслання Святого Духа м. Неаполь (Італія) під духовним супроводом капелана о. Володимира Крамара здійснила паломництво до Амалфі, де в базиліці Святого Андрія Первозванного перебувають його мощі, а також до катедрального собору м. Равелло, де зберігається кров св. Пантелеймона-цілителя.

За інформацією пресслужби Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Італії, дорогою до Амалфі паломники ознайомилися з історією життя святого та помолися Акафіст за закінчення війни в Україні та справедливий мир.

В Амалфі прочани взяли участь у Божественній Літургії, яку очолив місцевий парох о. Антоніо Порпора.

Звертаючись до вірних, отець побажав, «щоб усі молитви та прохання були вислухані через посередництво святого Андрія Первозваного, і найшвидшого закінчення війни в Україні і миру у світі».

Після Літургії прочани помолилися у крипті перед мощами святого.

До того українці в катедрі м. Равелло помолилися до св. Пантелеймона перед колбою його крові, супроводжуючи молитву співом величання «Святий Пантелеймоне цілителю, моли Бога за нас!».

Під час повернення прочани взяли участь у вікторині на теми зі Старого та Нового Завітів, а за правильні відповіді отримали в подарунок духовну літературу.