Отці Згромадження Воплоченого Слова відкрили новий реколекційний дім

16 листопада 2021, 09:47 28

15 листопада у с. Посіч Старолисецької ОТГ, що на Івано-Франківщині, відбулося відкриття нового реколекційного дому отців Згромадження Воплоченого Слова.

Отці Згромадження Воплоченого Слова відкрили новий реколекційний дім

Чин освячення дому та престолу внутрішньої каплиці Благовіщення Пресвятої Богородиці звершив владика Володимир Війтишин, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський.

Після чину освячення дому та каплиці відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку разом із владикою Володимиром співслужили ієрм. Антоній Вацеба, ВС, протоігумен ЗВС в Україні, ієрм. Софрон Зелінський, ВС, відповідальний за цей реколекційний дім, ієрм. Рікардо Кларей, ВС, гість Згромадження з Італії, та багато інших отців Згромадження Воплоченого Слова, які приїхали на цю святкову подію.

Владика Володимир благословив отців на плідну працю в цьому новому домі та побажав, щоб він був місцем молитви та духовної віднови не тільки для отців, а й для всіх мирян, хто приходитиме молитися у цей дім.

Провіденційно, що цей реколекційний дім, посвячення якого відбулося саме на завершення у Католицькій Церкві Року святого Йосифа, було віддано під опіку цього святого, Обручника Пресвятої Богородиці та опікуна Пресвятої родини.

Новий реколекційний дім святого Йосифа призначений для проведення в ньому духовних вправ, реколекцій, таборів для дітей та молоді, а також різних духовно-відпочинкових заходів, які зазвичай організовують отці Воплоченого Слова.

Складаємо щиру подяку всемилостивому Богу за всі незліченні благодаті, якими Він наділив нас, довіряючи місію проповідування духовних вправ та працю з дітьми та молоддю. Дякуємо всім жертводавцям, які допомагали нам у будівництві цього дому, а також о. Софрону Зелінському, ВС, що особисто опікувався його будовою. Благаємо Господа, Його Пресвятої Матері та святого Йосифа Обручника благословення для всіх апостолятів, що здійснюватимуться в цьому реколекційному домі.

Пресслужба Згромадження Воплоченого Слова