Оголошено результати Всеукраїнського екологічного конкурсу «Відповідальність за створіння»

2 листопада 2023, 11:13 70

Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви підбило підсумки Всеукраїнського екологічного конкурсу «Відповідальність за створіння», присвяченого темі енергоефективності й енергозбереження.

Про це повідомляє Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології.

Конкурс мав на меті спричинитися в контексті екологічно-енергетичних викликів війни до плекання культури енергоефективності й енергозбереження як невід’ємної складової християнської відповідальності за створений Богом світ — природу та підвищення екологічної свідомості в суспільстві.

Організатори висловлюють щиру вдячність усім учасникам і щиро вітають переможців конкурсу, якими стали:

Номінація «Вірш»

1-ше місце: о. Олег Кобель — «Домашній фронт»

2-ге місце: Назарій Пришляк — «Віднайти втрачене»

3-тє місце: Анна Кречко — «Анна»

Номінація «Проповідь-роздуми»

1-ше місце: Ярослав Нечесний — «Життя в Божому світлі — можливість зберегти природні ресурси в найскладніших обставинах»

2-ге місце: о. Олег Кобель — «Екологічна проповідь на свято Різдва ГНІХ»

3-тє місце: Олексій Сенчук — «Проблеми екології, як символ кризи людської духовності»

Номінація «Казка»

1-ше місце: Олена Скуловатова — «Світлячок і Вітрячок»

2-ге місце: Любов Б’ялковська — «Пригоди у державі Енерджі»

3-тє місце: Лариса Мицко — «Світлячок»

Номінація «Молитва»

1-ше місце: Анна Дзуль — «Благання душі»

2-ге місце: о. Олег Кобель — «Молитва до Бога Творця в час війни»

3-тє місце: Андріан Іванусь — «Молитва до Бога Творця людини і довкілля»

Номінація «Малюнок»

1-ше місце: о. Дмитро Халус — «Борітеся, поборемо…»

2-ге місце: Надія Халус — «Батько захищає, син заощаджує»

3-тє місце: Анастасія Баландюк — «Енергія природи перемагає»

Номінація «Відеоролик»

1-ше місце: Молодь парафії Великомученика Димитрія, с. Кудирявці — «Свідоме використання електроенергії, як запорука єдності, співдопомоги та вкладу в Перемогу»

2-ге місце: Віталій Лутчин — «Енергозбереження з гір»

3-тє місце: Анастасія Заблоцька — «Будь світлом для світу»

Деталі щодо вручення нагород переможцям конкурсу «Відповідальність за створіння» повідомлять додатково.