«Наше служіння є похиленням над ранами Божого народу», — Глава УГКЦ до отців редемптористів Львівської провінції

15 жовтня 2024, 10:20 151

З 14 по 18 жовтня у монастирі Святого Йосифа Обручника в Івано-Франківську відбуватиметься Надзвичайна сесія XI Провінційної капітули Львівської провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя. З цієї нагоди Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав отців редемтористів.

У вітальному листі він подякував їм за «працю, яку виконують отці редемптористи Львівської провінції для блага нашої Церкви в різних місцевостях».

«У час війни, коли наш народ ціною життя своїх найкращих доньок і синів складає найвищу ціну в обороні Батьківщини, ваше служіння є Божою відповіддю на молитву, яку віруючий люд підносить до небесних висот», — наголосив у листі Блаженніший Святослав.

Вдячним словом пам’яті Предстоятель згадав про «отців-засновників і сотні співбратів, які тепер у молитві предстоять перед небесним престолом».

«У вашому монастирі ще свіжою є пам’ять про переслідування, яких вони зазнали за підпілля нашої Церкви, сподобившись мученицьких вінців слави», — додав Глава УГКЦ.

Говорячи за сучасних ісповідників віри, Блаженніший Святослав відзначив «отців Богдана та Івана, які завдяки молитві Церкви повернулися з полону в лоно рідного монастиря. Це знак великого Божого благословення».

Під час сесії темою для обговорення серед отців буде «Де ми є: переосмислення нашої ідентичності».

На капітулі підніматимуться питання спільної молитви, спільноти осіб, праці та внесення змін у Провінційні статути Львівської провінції.

Відзначаючи тему зібрання, Глава УГКЦ закликав «пам’ятати, що наше служіння, за прикладом Христа-Спасителя, є похиленням над ранами Божого народу, який важко страждає від цієї жорстокої війни».

«Лише в Ньому маємо шукати сил і ласк для здійснення цієї місії. Тож будьте відкриті до дії Святого Духа, щоб послужити вірним нашої Церкви», — закликав Блаженніший Святослав.

Він побажав «плідної праці, звершеної в ревній посвяті та молитві».